Jsme přední výrobce pro garážová vrata v České republice.

ocelové sekční vrata

Co je venku za každého počasí a musí den co den pracovat bez poruchy, musí mít obzvláště promyšlenou konstrukci. Proto jsou ocelová sekční vrata Novoferm vyrobena z těch nejkvalitnějších materiálů, sekce jsou dvouplášťové sendvičové konstrukce a systém je vybaven sadou těsnících a izolačních lišt. Vratový systém s pohonem je opatřen moderní technologií, díky čemu je obzvlášť energeticky úsporný.

více informací

U dřevěných sekčních vrat z masivu lze vybírat z variant prolisů, speciálních motivů či kazety, či být originální a navrhnout novým vratům svůj vlastní motiv. Masivní sekce jsou vyrobeny ze severského smrku či africké dřeviny okoumé. Rozhodnete –li se pro barevnou konečnou úpravu původně přírodního vzhledu sekcí, získají Vaše sekční vrata nevšední a noblesní vzhled, ze kterého se můžete dlouho radovat.

více informací

ocelová výklopná vrata

Mnohokrát osvědčená výklopná vrata vyrobená z žárově pozinkovaného plechu a opatřená lakem na bázi polyesteru jsou 2x chráněna před korozí. Trvanlivost celé konstrukce je potvrzena 10 letou zárukou. Speciálně konstruovaná ložiska ramen pák a umožňují snadné otevírání a zavírání manuálně nebo pohodlněji pomocí elektrického pohonu. Systém je vybaven samočinnou vypínací automatikou při najetí na překážku a nastavitelným jemným dojezdem při otevírání a zavírání vrat.

více informací

dřevěná výklopná vrata

Dřevěná výplň vrat se dodává v přírodním stavu. Varianty vertikálního či horizontálního uspořádání plaňek na vratech garáže podtrhnou vzhled každého domu s dřevěnými motivy na fasádě, zejména je-li garáž součástí domu. Varianta šikmého uspořádání planěk, tzv. „rybí kost“, pak vytvoří dojem nekompromisní elegance.

více informací